Just another WordPress.com site

 .
14 yıllık çalışma hayatını bırakarak KİŞGEM’de girşimcilik eğitimleri alan Çiğdem Özdemir önce kendi işini kurdu, şimdi ise dünya oyuncak pazarına girmek gibi büyük bir hedefi var.

Yaptırdığı el işi yün bebeklerini internet sitesinden dünyaya yaymaya hazırlanan Çiğdem Özdemir eskiden çalışan iken, şimdi çalıştıran kadın olduğunu söylüyor: “KİŞGEM  sayesinde kendi işimi kurma fırsatını yakaladım. Ürünlerimi satmak için kurduğum web sitesi giderek duyuluyor ve siteye giriş sayısı her geçen gün artıyor.”

Uzun süre hayalinde gerçekleştirmek istediği işi kurup iş kadını olduğunu söyleyen genç girişimci, artık hedef büyülttüğünü söyledi: ” Yaptığımız oyuncaklar yüzde yüz el işi ve Türk malı. Oyuncaklarımız 18-75 yaş arası, sigara içmeyen ev kadınları tarafından örülerek yapılıyor. Ayrıca bu bebekleri pazarlamak için bir web sitesi kurdum. Böylece internet üzerinden sipariş alıp Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına satış yapabilir hale geldim. Uzun süredir planladığım ve hayalimde olan yün bebek yapıp satma fikri artık gerçek oldu. Orta vadede hedefim butik oyuncak sektöründe Türkiye’de ilk 5 arasında yer almak”
Siz de bu tatlı bebeklere sahip olmak veya daha fazla bilgi almak isterseniz www.zuzucan.com adresine tıklayabilirsiniz.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: