Just another WordPress.com site

.

Garanti Emeklilik sponsorluğunda Elele Dergisi tarafından düzenlenen “Zamane Hatunları Yarışması”, kadınları iş dünyasında karşılaştıkları engellere ürettikleri çözümler ve ilham verici hikâyelerini paylaşmaları için teşvik ediyor. “Zamane Hatunları Yarışması”; cesaretlendirici, sorgulayıcı, bazen komik, bazen iddialı ama asla karamsar olmayan ve zamanın kadınlarını hikâyeleriyle ilk defa bir araya getiriyor.

Garanti Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Yasemen Köne “Zamane Hatunları Yarışması”nı düzenlemekten mutluluk duyduklarını belirterek şunları ekledi: “Garanti Emeklilik olarak bu yarışmayı düzenlerken iş dünyasındaki kadınlar için farklı bir platform yaratmayı hedefledik. Zamane Hatunları Yarışması ile iş dünyasındaki kadınların iş ve aile hayatını dengede tutmaya çalışırken yaşadıkları gülümseten ve ilham veren anıları derleyerek tüm kadınlara cesaret verici örnek hikâyeler sunmak istiyoruz. İşinde ve özel hayatında fark yaratan tüm kadınları ‘Zamane Hatunları Yarışmasına’ davet ediyoruz”. 

Yarışmaya meslek sahibi olan her çalışan kadın en az 1000 en fazla 5000 kelimeden oluşan yazı ile Ekim ayına kadar başvuru yapabilecek. Yarışmayı kazanan “Zamane Hatunu” Paris’e çift kişilik, 3 gece ve 4 gün seyahat ayrıca Garanti Emeklilik’ten 2000 TL tutarında ek katkı paylı bireysel emeklilik sözleşmesi kazanacak. Ayrıca yarışmanın ikincisine Acer Aspire One Netbook ve Garanti Emeklilik’ten 1500 TL tutarında ek katkı paylı bireysel emeklilik sözleşmesi, üçüncüsüne ise Çeşme Sheraton Hotel’de çift kişilik  2 gece 3 gün SPA tatili (konaklama ve sabah akşam yemek dahil) ve Garanti Emeklilik’ten 1000 TL tutarında ek katkı paylı bireysel emeklilik sözleşmesi verilecek.

Zamane Hatunları Yarışması’na başvurular yarisma@zamanehatunlari.com adresine elektronik posta yoluyla, www.zamanehatunlari.com sitesi üzerinden ya da mektup yoluyla “Zamane Hatunları Yarışması”, Garanti Emeklilik Mete Caddesi No:30 Taksim 34437 İstanbul adresine yapılabilecek.

Son başvuru tarihinin 01 Ekim 2010 olduğu “Zamane Hatunları Yarışması”na başvuracak adayların hikayeleri ünlü yazarlar iş kadınları ve sanatçılardan oluşan jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek ve kazananlar Elele DergisiKasım sayısında duyurulacak. Yarışmaya katılan hikâyeler ayrıca bir kitap haline getirilerek yayınlanacak.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Tag Cloud

%d bloggers like this: